+ Pridať inzerát

Realitný maklér / Real Estate Agent

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published November 1, 2020 ID #915932

Mzda: Viac info tu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Realitný maklér / Real Estate Agent

Názov spoločnosti: House reality, s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
NÁPLŇOU PRÁCE JE:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj, prenájom,
- vyhľadávanie klientov v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností,
- komunikácia a obchodné rokovania s klientmi,
- starostlivosť o pridelenú databázu klientov a nehnuteľnosti,
- vykonávanie obhliadok, fotodokumentácia,
- práca s databázou nehnuteľností,
- reprezentácia spoločnosti.

Výhody a benefity ktoré ponúkame:
- zaujímavú a dynamickú prácu v spoločnosti príjemného kolektívu,
- silné zázemie a podporu spoločnosti,
- možnosť profesijného a osobnostného rastu,
- prácu v kancelárii v kombinácii s prácou mimo kancelárie - obhliadky nehnuteľností,
- štandardné pracovné nástroje: mobil, PC, internet, fotoaparát,
- vlastné interné právne oddelenie,
- neplatíte žiadne poplatky za školenia či licencie,
- dynamické motivačné provízie až do 50%.