+ Pridať inzerát

Profesor na katedre žurnalistiky

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 11, 2020 ID #1256952

Mzda: 1697,50 € za mesiac

Dĺžka praxe: 6 alebo viac rokov

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport

Názov pozície: Profesor na katedre žurnalistiky

Ponúkaný plat: 1697,50 € za mesiac

Názov spoločnosti: Univerzita Komenského v Bratislave

Text inzerátu: Náplň práce:
Kvalifikačné predpoklady a požiadavky na funkčné miesto:
- VŠ vzdelanie III. stupňa a vedecko-pedagogický titul profesor v odbore,
- školenie a vyškolenie najmenej 1 doktoranda v akreditovanom študijnom programe,
- pedagogická činnosť - výučba v rozsahu 4-5 kurzov za akademický rok,
- akvizície vedeckých grantov a projektov v rámci národných i európskych/medzinárodných výziev, preukázanie najmenej jedného domáceho alebo zahraničného projektu v úlohe zodpovedného riešiteľa alebo spoluriešiteľa
- vedenie vedeckých tímov, aj medzinárodných,
- aktívne vystupovanie na najmenej 4 vedeckých konferenciách, sympóziách, z toho aspoň jedno v zahraničí
- publikačná činnosť v domácich odborných časopisoch a zahraničných recenzovaných, impaktovaných a karentovaných časopisoch - autorstvo alebo spoluautorstvo jednej monografie, učebnice alebo učebných textov a štyroch vedeckých prác, z toho najmenej 2 vydané v zahraničí a v cudzom jazyku a jedna z prác v registrovaných databázach (Current Contents, Web of science a SCOPUS)
- možnosť garantovania a spolugarantovania štúdia v bakalárskom, magisterskom a doktorandskom štúdiu, v habilitačných a menovacích konaniach.