+ Pridať inzerát

Príslušník ZVJS - čakateľ junior I.

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 11, 2020 ID #1255857

Mzda: 997 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci

Názov pozície: Príslušník ZVJS - čakateľ junior I.

Ponúkaný plat: 997 € za mesiac

Názov spoločnosti: Ústav na výkon väzby a ústav na výkon trestu odňatia slobody

Text inzerátu: Náplň práce:
Zabezpečovanie režimovej činnosti a zabezpečenie poriadku a bezpečnosti v objektoch súdov a prokuratúr.
Výhody:
sociálny program (napríklad výsluhový dôchodok po 25 rokov trvania služobného pomeru);
garantovaný platový postup;
možnosť zvyšovania kvalifikácie;
zdravotná starostlivosť;
kúpeľná starostlivosť;
stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení (0,45 €/obed);
ubytovanie v Ubytovacom zariadení Generálneho riaditeľstva Zboru väzenskej a justičnej stráže v Mlynskej doline;
6 týždňov dovolenky;
2 týždne preventívnej rehabilitácie podľa § 146 zákona;
možnosť rehabilitácie a rekreácie v zariadeniach Zboru väzenskej a justičnej stráže (Liečebno-rehabilitačné stredisko Zboru väzenskej a justičnej stráže v Omšení a v Kováčovej);
posilňovňa priamo v služobnom úrade.