+ Pridať inzerát

Zvárač - Metales s. r. o.

Slovakia Žilinský kraj Dolný Kubín Published November 13, 2020 ID #1029064

Hľadáme do nášho tímu kolegu na pozíciu zvárač.

Čo bude tvojou náplňou práce?

Zvárač:
- zváračský preukaz CO2 - ZM1
- zváracia metóda MIG
- vrstvené zvary
- minimálne 2 roky prax
- dvojzmenná prevádzka
- práca na zvarovacom automate výhodou

Aké budeš mať zamestnanecké výhody a benefity?
- prémiový systém až do 300 €/ mesiac
- ubytovanie vo firemnom byte 50€/ mesiac
- firemná akcie...

Priemerná mzda v Metales, s. r. o. za 3. kvartál r. 2020 - 1290 €

Čo od teba požadujeme?
- dodržiavanie technologických a pracovných postupov
- ochota učiť sa nové veci
- manuálna zručnosť

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Informácie o výberovom konaní
- kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Termín nástupu:
- dohodou

Kontaktuj nás na tel. čísle +421 911 703 043 alebo emailom na [email protected].
Prosím uviesť o akú pracovnú pozíciu sa uchádzate.