+ Pridať inzerát

++++Začni rok 2021 s novou prácou v LCD priemysle++++

Slovakia Nitriansky kraj Nitra Published December 10, 2020 ID #1253244

Poď vyrábať LCD televízory svetovej značky do NITRY!!!

Mzda:
Základný plat od 735 € brutto + dochádzková prémia 100€ + výkonnostný bonus do výšky 60€ .
Po skúšobnej dobe plat do výšky 970 € /základ 810€ / + dochádzková prémia + výkonnostný bonus + príspevok na dochádzanie do práce 30€/ 50€ každý mesiac !!!
Práca 8h. v 2-zmennej prevádzke od pondelka do piatku

Náplň práce:
- nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch – výroba a montáž televízorov
- práca vhodná ako pre mužov, tak aj pre ženy

Ponúkame:
 pracovná zmluva (plný úväzok)
 stravné lístky
 možnosť záloh
 zmluvná doprava z okolia
 zabezpečené ubytovanie 1,00 € / noc
 intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
 bezplatné právne poradenstvo
 pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
 celodenná starostlivosť koordinátora
 každý mesiac žrebujeme výhercov hodnotných cien (TV, Mobil, Tablet)

Požiadavky na uchádzača:
• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
• zameranie na kvalitu odvedenej práce
• dobrý zdravotný stav
• testy – jednoduché matematické, logické úlohy,
• testy zručnosti - skrutkovanie, pripájanie konektorov, priraďovanie kódov

DOPRAVA:

Linka ABC 1: Horné Saliby – Dolné Saliby – Kráľov Brod – Trstice -Žihárec – Tešedíkovo -Diakovce – Šala – Šala Veča – Cabaj Čápor - Nitra
Linka ABC 2: Sládkovičovo - Malá Mača - Veľká Mača - Dolná Streda - Sereď - Šintava - Šoporňa - Pata - Pusté Sady - Zemianske Sady - Šalgočka - Dvorníky - Bojničky - Hlohovec - Rišňovce - NITRA
Linka ABC 3: Galanta - Kajal - Kráľová nad Váhom - Močenok - Horná Kráľová - Hájske - Pata - Veľké Zálužie - Lehota - NITRA

Viac ponúk na:

www.abcjobs.eu
Volaj ihneď: 0800 800 019