+ Pridať inzerát

Vodič VZV - ZABEZPEČENÁ DOPRAVA

Slovakia Nitriansky kraj Nitra Published October 30, 2020 ID #905859

Práca je vykonávaná pre automobilovú spoločnosť.

Práca na 2-3 zmeny.

Náplň práce:
• vykladanie a nakladane kamiónov
• vyskladnovanie a zaskladnovanie tovaru v regáloch
• manipulácia so zverenými komponentami
• práca so scannerom
• zásobovanie linky s pracovnými komponentami
• kontrola obalov

Požadujeme:
• platný preukaz na VZV
• skúsenosti na pozícií vodič VZV (ideálne retrak alebo jašterka)

Možný nárast mzdy až do 1049€.

Doprava je zabezpečná z viacerých smerov:

- v rámci Nitry
- Trnava - Sereď - Šintava -Šoporňa - Nitra
- Piešťany - Leopoldov - Hlohovec - Zbehy - Nitra
- Partizánske - Topoľčany - Preseľany - Koniarovce - Nitra
- Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Jelenec - Nitra
- Levice - Vráble - Golianovo - Nitra
- Horné Saliby - Šaľa - Močenok - Nitra
- Nové Zámky - Dvory nad Žitavou - Mojzesovo - Veľký Cetín - Nitra
- Nové Zámky - Šurany - Palárikovo - Komjatice - Branč - Nitra
- Galanta - Pata - Veľké Zálužie - Nitra
- Selice - Mojmírovce - Svätoplukovo - Nitra