+ Pridať inzerát

urgentne hľadáme zváračov

Slovakia Published November 26, 2020 ID #1143635

Dobrý deň,

Urgentne hľadáme tím 4 zváračov TIG hliník.

Projekt Belgicko
Miesto výkonu prác: Genk
Náplň prác: zváranie hliníkových konzol pre nerezové potrubia na spevnenie hliníkových síl
Pracovná doba: 48h týždenne
Dĺžka projektu: 3 mesiace
Nástup: v pondelok 30.11.
Cenové ohodnotenie:
Živnosť: podľa dodržania všetkých legislatívnych podmienok

Hodinovka od 27-28€ (firma poskytuje a uhrádza ubytovanie a registráciu)
od 30-31€ (ubytovanie, náklady na cestu vo Vašej réžii)
Cenové ohodnotenie je podmienené odbornosťou a kvalifikáciou
(znalosti a zručnosti v danom odbore), praxou (začiatočník, pokročilý alebo expert v rámci svojej profesie) a jazykovými znalosťami (úroveň využívania cudzieho jazyka v ústnej, prípadne písomnej komunikácii)

Požiadavky na uchádzačov: -
anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, SCC preukaz, platné zváračský certifikát, A1,
preukaz zdvíhacích plošín, negatívny test na COVID 19, zdravotná prehliadka

Všetko je potrebné zaslať predom na kontrolu!

Iné: vlastné náradie, vlastné oblečenie- nehorľavé, maska s filtrom, vlastná preprava

Akékoľvek otázky sme pripravení Vám zodpovedať mailom alebo telefonicky +421 905 542 781.