+ Pridať inzerát

stolár - montážnik RAKUSKO

Slovakia Banskobystrický kraj Banská Bystrica Published November 23, 2020 ID #1111955

Ak si manuálne zručný, máš technické myslenie a rád cestuješ? Hľadáme stolára – montéra jednotlivca alebo aj s partiou na montáže interiérov hotelov v Rakúsku.
Hľadáme ľudí, ktorí sú precízni, majú predstavivosť a vedia dokončiť svoju prácu v termíne a na 100%.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• Montáž drevených obkladov
• Obloženie stropov
• Práca so starým drevom
• Všetky činnosti vykonávané podľa jednoduchej technickej výkresovej dokumentácie
Požiadavky :
• Živnosť (A1)
• Vlastné auto / vlastné náradie (šroubovačka, kmitka, ponorka, hoblík, ručné náradie)
• Znalosť nemeckého jazyka (treba sa dohovoriť)
• Precíznosť, časovú presnosť a zodpovednosť

Ponúkame :
• Dlhodobú spoluprácu na projektoch po celý rok
• Ubytovanie hradené našou firmou (žiadne ubytovne alebo nocľahárne)
• Príspevok na PHM vo výške 100 €
• Firemné pracovné oblečenie (vyžadujeme)
• Splatnosť faktúr do 14 dní so skontom, alebo 28 dni bez skonta
• Turnusy 10/4 alebo 14/3
• Pracovná doba od 7.00 do 19.00 podľa projektu
• Preukaz PENDLERA zabezpečený!

Pomôž nám vytvoriť tím zručných, samostatných a flexibilných ľudí, ktorí majú skúsenosti s výrobou a montážou nábytku. Sú ochotní montovať nábytok a presvedčiť rakúskych partnerov, že sme TOP ONE

pošli životopis na [email protected]