+ Pridať inzerát

Skladník/zásobovač centrály materiálu - 3 zmeny

Slovakia Nitriansky kraj Nitra Published October 30, 2020 ID #905883

Práca sa nachádza v Priemyselnom parku v Nitre.

Práca na 3 zmeny.

Náplň práce:
• Vykládka/Nakládka kamiónov,
• Obsluha VZV,
• Overovanie zhodnosti dodaného tovaru s dodacím listom a objednávkou,
• Overovanie stavu tovaru,
• Príprava a podpisovanie prepravných dokumentov s prepravcom,
• Fyzický príjem a výdaj tovaru do zóny na to určenej,
• Odovzdanie a archivácia dokumentov súvisiacich s dodaním tovaru,
• Prebaľovanie výrobkov,
• Fyzický a elektronický príjem a výdaj výrobkov na sklad,
• Príprava výrobkov na expedíciu,
• Páskovanie hotových výrobkov a uloženie na miesta a do zón na to určených,
• Inventúra obalov a hotových výrobkov.

Požadujeme:
• platný preukaz na VZV
• relevatné (aspoň 6 mesiacov) skúsenosti na pozícií vodič VZV

Benefity:
• Štvrťročný bonus 150€
• Dochádzkový bonu 50€
• Bonus za splnenie normy 20-50€

Doprava zabezpečená z miest:
• Nové Zámky
• Šurany
• Tvrdošovce