+ Pridať inzerát

RAKÚSKO- STOLÁR/TESÁR

Slovakia Published November 10, 2020 ID #993751

V spolupráci s rakúskou zamestnávateľskou agentúrou aktuálne hľadáme väčšie množstvo montérov na montáž kuchynských liniek a nábytku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
- doručenie a inštalácia rôznych druhov kuchýň a nábytku u klientov
- preprava kuchýň a nábytku na firemnom aute
- inštalácia pracovnej dosky na kuchynskú linku
- rôzne práce na prispôsobenie kuchyne a nábytku na mieste (rezanie, brúsenie, úprava)
- pripojenie elektriny a vody v kuchyni

Miesto práce: Rakúsko
Termín nástupu: ihneď a počas roka 2020
Ponúkaný plat: 13,41 € na hodinu brutto+41,40 diéty
Iné výhody:
- dlhodobá rakúska pracovná zmluva
- ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Rakúska
Požiadavky na zamestnanca
- Niekoľko rokov skúseností ako montér kuchýň a nábytku
- schopnosť pracovať s náradím na opracovanie dreva
- zodpovednosť, flexibilita a ochota pracovať v tíme, ale aj samostatne
- fyzická zdatnosť na manuálnu prácu
- priateľské vystupovanie a výzor
- VP skupiny B
- nemecky jazyk na komunikatívnej úrovni (A2 – B1)
Informácie o výberovom konaní :
V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku s detailnými informáciami o vašej predchádzajúcej praxi a aktuálnou fotografiou na [email protected] . Váš profil bude preposlaný zamestnávateľovi a následne budete oboznámený/á s termín telefonického/skype pohovoru.
Napíšte nám aj dátum, kedy najskôr môžete vycestovať + dobu, ktorú plánujete pôsobiť v zahraničí a váš aktuálny telefonický kontakt a preferovaný čas kedy Vás môžeme my, alebo priamo zahraničný zamestnávateľ kontaktovať