+ Pridať inzerát

Pracuj ako operátor výroby vo Vrábloch.

Slovakia Nitriansky kraj Nitra Published October 27, 2020 ID #863385

• Práca v 3 a 4 zmennej prevádzke
• 8hodinová pracovná doba
• Nástupná mzda od 785 eur brutto/mesiac
• Priemerná mzda 850-1050eur brutto/mesiac v závislosti od oddelenia
• Stravné lístky 3,83 eur
• Príplatok za hlučné prostredie 0,67eur
• Príplatok za soboty/nedele a sviatky
• Príplatok za prácu v noci
• Príplatok za nepretžitú prevádzku

Čo bude Vašou náplňou prace ?
• - obsluha zváracieho robota
• - osádzanie matíc do zváracieho stroja
• - príprava súčiastok
• - obsluha lisu
• - navešiavanie súčiastok na robotické rameno
• - samostatná práca podľa jasných inštrukcií a postupov

Čo požadujeme ?
• Dobrý zrak
• Dochvílnosť
• Zmysel pre detail
• Šikovné ruky
• Chuť pracovať

Čo spraviť v prípade záujmu? Kontaktuj nás na :
• Tel.č. : 0911 037 765
• Email : [email protected]

Doprava zabezpečená z týchto lokalít:

A) Marcelová,Šrobárová,Modrany,Bátorove Kosihy,Gbelce,Svodín,Veľké Ludanice,Farná,Málaš,Čaka,Tekovské Lužany,Bajka,Tekovský Hrádok,Ondrejovce,Dolný Pial,Horný Pial,Lok,Pozba,Tehla,Horný Ďur,Beša,,Čifáre,Telince,Matador

B) Hurbanovo,Imeľ,Nesvady,Bajč,Nové Zámky,Bánov,Šurany,Úľany nad Žitavou,Mojzesovo,Veľký Kýr, Komjatice,Černík,Vinodol,Veľký Cetín,Paňa,Matador

C) Komárno,Svätý Peter,Dulovce,Pribeta,Vlkanovo Dvor Mikuláš,Dvory n. Žitavou, Bešeňov,Dolný Oháj,Húl,Vlkas, Uľany n. Žitavou,Veľké Lovce,Málá Máňa,Kmeťovo,Michal n. Žitavou, Lúčnica n.Žítavou,Matador

D) Šarkan, Kameník, Biňa,Pavlová,Kamenín, Čata, Pohronský Ruskov, Malé Ludince, Zalaba, Šálov, Hronovce, Želiezovce, Síkenica,Malý Pesek,Veľký Pesek, Bielovce,Pastovce,Lontov.Ipelský Sokolec, Šárovce, Kukučínov, Zbrojníky, Hontianska vrbica, Santovka,Mýtne Ludany, Starý Hrádok,Levice-Mesto,Horná Seč, Kalná n.Hronom, Čifáre, Telince, Matador

E) Strekov, Rubáň, Dubník, Jasová, Kolta, Dedinka, Čechy, Podhájska, Trávnica, Veľká Máňa, Žitavce, Matador.