+ Pridať inzerát

Operátor vo výrobe plastových dielov pre automotiv -Trnava

Slovakia Trnavský kraj Trnava Published November 23, 2020 ID #1112231

Hľadáme vhodných uchádzačov pre spoločnosť v Trnave patrí medzi najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne s mnoho ročnou históriou.

Náplň práce:
Obsluha lisov - výroba plastových komponentov pre automobilový priemysel

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- výroba plastových dielov na vstrekovacích lisoch
- montáž dielov na montážnych linkách
- obsluha centrálneho rozvodu granulátu
- údržba stroja a nástroja
- kontrola kvality dielov na daných operáciách a konečná kontrole v zmysle plánu skúšok.

Práca je vhodná pre mužov a ženy, aj páry.
Požadujeme výučný list, prax pri lisoch je výhodou.

Zmeny:
8 hodinové, 4-zmenná nepretržitá prevádzka /2dni ranná, 2 dni poobedná, 2 dni nočná, 2 dni voľno/
Mzda:
Zrovnateľné podmienky ako kmeňový zamestnanci
Zákl.mzda 4,20€ v hrubom + dochádzkový bonus 90€ + 25€ teamový bonus + 20€ príspevok na dopravu + 5€ príspevok na pranie tričiek.
+ príplatky za nočné, soboty , nedele a sviatky.
Priemerná čistá mesačná mzda: 850€.
Doprava do práce nie je firemná, chodia tam spoje, podnik je ľahko dostupný zo všetkých smerov./automaticky náte k výplate bonus na dopravu 20€/

Stavovanie je v podniku, výber z viacerých jedál, zamestnanec má čipovú kartu, sťahuje sa mu za jedlo 0,65€. Varí sa na každej zmene.

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na email [email protected]
alebo zavolajte na 0911828201.