+ Pridať inzerát

Neváhaj máš jedinečnú príležitosť pracovať v Hlohovci

Slovakia Trnavský kraj Hlohovec Published October 23, 2020 ID #772637

Miesto práceTrnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
735 EUR/mesiac
735€ btt/ mesačne + bonus do 131€ + zákonné príplatky
Termín nástupuDOHODOU
Druh pracovného pomeruplný úväzok
INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Chceš pracovať v Hlohovci?
Tvojou náplňou práce je :
Výroba automobilových komponentov
• vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola vyrobených dielov
• ich odmasťovanie, stieranie, lakovanie, či leštenie.
• montáž, vŕtanie, zváranie, opaľovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie, vybíjanie
• balenie, skenovanie, kontrola, vedenie záznamov
• práca na 3 zmeny ú/8 hod.
Zamestnanecké výhody, benefity
Príležitosť pre kariérny rozvoj
Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus do 131€
Ubytovanie ZDARMA v Trnave
Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)
Možnosť nadčasov
Možnosť záloh
Zákonné príplatky
Starostlivosť koordinátora
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient je popredným výrobcom nárazníkov pre svetové značky áut.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Osobnostné predpoklady a zručnosti
ochota a chuť pracovať
chuť učiť sa novým veciam
samostatnosť
zodpovednosť
manuálna zručnosť
INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ
Stručná charakteristika spoločnosti
Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!