+ Pridať inzerát

Montážny pracovník v automobilke v Bratislave

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published November 4, 2020 ID #957906

Ponúkame prácu pre medzinárodného automobilového producenta, ktorý ako jediný závod na svete vyrába vozidlá piatich svetových značiek automobilov pod jednou strechou.

Náplň práce
Operátor montážnej linky sa zúčastňuje na poslednej fáze výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie (svetlá, prevodovka, kolesá a pod.). Z montáže vychádzajú hotové vozidlá.

Príjem pozostáva z nasledovných zložiek:
• Základná mzda
▪ Trieda 3 - 981,-€
▪ Trieda 4 - 1 069,-€
▪ Trieda 5 - 1 160,-€
▪ Trieda 6 - 1 264,-€
• osobné ohodnotenie vo výške 0 až 20% zo základnej tarify
• skupinové ohodnotenie vo výške 0 až 10% zo základnej tarify od 1. uceleného mesiaca

• Príplatky :
príplatok za prácu počas poobednej zmeny vo výške 0,30 EUR / hod.,
príplatok za prácu v noci vo výške 1,167 €/hod.
príplatok za prácu v nepretržitej prevádzke
príplatok za prácu v sobotu – podľa zákonníka práce - 50 % minimálnej mzdy v eurách
za hodinu podľa osobitného predpisu 1,667 €/hod.
príplatok za prácu v nedeľu – podľa zákonníka práce - 100 % minimálnej mzdy v eurách
za hodinu podľa osobitného predpisu 3,333 €/hod.
príplatok za rizikovú prácu v noci vo výške 1,667 €/hod.
• Štátny sviatok 100 % z priemerného hodinového zárobku zamestnanca.

• Nadčasy :
za prácu nadčas v pracovný deň pri rovnomernom a nerovnomernom rozvrhnutí
pracovného času (pondelok až piatok) činí 25 % z priemerného hodinového zárobku
zamestnanca.
Mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas v sobotu, v nedeľu a v deň štátneho sviatku
predstavuje 50 % z priemerného hodinového zárobku zamestnanca

Zamestnanci pracujú v dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke.
• Prvá zmena: 06:00 – 14:00 hod.
• Druhá zmena: 14:00 – 22:00 hod.
• Tretia zmena 22:00 – 06:00 hod.

Možnosť ubytovania v Bratislave - ubytovanie 2,80€/ noc/ t.j. 84€/ mesiac + pobytová daň vo
výške 1,70€/noc t.j. 51€ / mesiac - spolu ubytovanie 135€ / mesiac

Doprava: pre zamestnancov MHD, alebo firemnými autobusmi z okolia BA

Stravovanie v závodnej jedálni. Zamestnanci dostanú čipovú kartu / obed stojí cca 2,00€, mesačne zrážka za stravu cca 20, 00€/

Požiadavky na zamestnanca
ochota pracovať na zmeny
manuálna zručnosť
dobrý zdravotný stav

Benefity
týždenné zálohy
možnosť ubytovania
doprava z okolitých obcí zabezpečená
bezplatné právne poradenstvo

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected],
príp. volajte na tč. +421 915 663 240. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.