+ Pridať inzerát

Montážnik v Lozorne

Slovakia Bratislavský kraj Malacky Published October 23, 2020 ID #781146

Informácie o ponuke:
Mzdové podmienky (brutto)
- 8 EUR/hod.

Čo ti ponúkame?
- prácu na živnosť pre stabilného partnera
- adekvátne mzdové ohodnotenie
- plnú podporu koordinátora

Požiadavky na zamestnanca:
- vyžadujeme len manuálnu zručnosť, všetko ostatné ťa naučíme

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Čo bude tvojou úlohou, keď sa u nás zamestnáš?
- práca na montážnej linke
- a to najmä laminovanie a poťahovanie plastových výrobkov (palubné dosky, dverové obklady) pre prémiových zákazníkov
- plnenie denného výrobného plánu v kusoch, sortimente a kvalite
- práca v trojzmennej prevádzke (8 hod)
- vykonávanie inventúrnych prác

Doplňujúce informácie:
- Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907797341 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.