+ Pridať inzerát

Manipulant/operátor a Skladník/VZV - NITRA

Slovakia Nitriansky kraj Nitra Published December 12, 2020 ID #1270100

Náplň práce
• manipulačné práce s vylisovanými dielmi,
• vizuálna a hmatová kontrola vylisovaných dielov
• práca v trojzmennej prevádzke

Pracovný pohovor
Pozostáva z osobného rozhovoru s personalistom zo spoločnosti / pracovné skúsenosti, pracovné pozície/ a jednoduchý test / matematika a logické myslenie/. Vodiči VZV – praktické preskúšanie na VZV

Požiadavky na zamestnanca:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
• cit pre detail
• práca svojim charakterom je skôr určená pre mužov

V prípade skladníka požadujú platný preukaz VZV skupina C1 a W1 (požadujú aj prax)

Mzda:
Priemerná mzda 940 – 1 000,-€ brutto

Základná mzda: 832€ brutto
Mesačný bonus až do výšky 13% - mesačne cca 108 euro
Príplatok za nočnú prácu: 1,333 €/ hodina
Príplatok za prácu v sobotu 1,667 €/hod
Príplatok za prácu v nedeľu 3,333 €/hod
Príplatok za prácu vo sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy
Príspevok na dopravu 0,06€/ KM

Zmennosť:
Trojzmenný režim, Ranná 06:00-14:00 (7,5 hod)
Poobedná 14:00-22:00 (7,5 hod)
Nočná 22:00-06:00 (7,5 hod)

Stravovanie v závodnej jedálni.
Bez ubytovania.

Pre viac informácií volajte 0918899488, píšte sms alebo e-mail [email protected]