+ Pridať inzerát

Maliar - Lakýrnik - Rakúsko

Slovakia Published October 30, 2020 ID #906977

Pre nášho klienta hľadáme!
Maliar-Lakovač!

Lokalita: Salzburg Rakúsko.
Rakúska pracovná zmluva!

Plat:
€3.300 "brutto"/mesačne.
€2.150 "netto"/ mesačne.
Pracuje sa 39 hod./týždenne.
Ubytovanie: Zdarma!

Požiadavky:
Skúsený samostatný Lakovač, Lakýrnik.(Priemyselné striekanie)
Prax v obore minimálne 2 roky.
Vlastné auto potrebné.
Nemecký jazyk na úrovni B1-level.
Platné doklady a bezúhonnosť.
Štruktúrovaný životopis zaslať v NJ .
Ochota pracovať min.2 mesiace a viac !.

Náplň práce.
Jedná sa o prácu v interiéri fabriky. Lakovanie a striekanie komponentov pre automobilový priemysel. Pripravovanie vozidiel pred lakovaním (čistenie, brúsenie, tmelenie, maskovanie).
Pripravovanie, miešanie a nanášanie základnej farby, metalízy, farby a laku striekacími pištoľami na vozidlo alebo jeho časti.
Kontrolovanie kvality odvedenej práce po dôkladnom vypálení a vytvrdnutí laku.
Odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi.

Posielať Životopisy v NJ.
Kontakt: [email protected] Telefon: +421/944 258 690