+ Pridať inzerát

Kontrolór kvality - Trnava

Slovakia Trnavský kraj Trnava Published October 23, 2020 ID #781621

Miesto práceTrnava
Mzdové podmienky (brutto)
4,1 EUR/hod.
Hodinová brutto mzda od 4,10 € + zmenové príplatky + mesačný bonus do výšky 15 % + bonus za prevádzku 80 €
Druh pracovného pomeruplný úväzok
INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Čaká Vás fyzicky nenáročná, ale zato zodpovedná práca pri manipulácii s dielmi a kontrole kvality na lakovacej linke.
Kontrolór u nás vykonáva :
jednoduchú manipuláciu s ľahkými plastovým dielmi (nakladanie/vykladanie dielov z lakovacej linky)
vizuálnu/optickú kontrolu lakovaných dielov a vyraďovanie nezhodných dielov
evidenciu výsledky svojej činnosti

Pracuje v 3 zmennom režime (11,5 hodinová zmena + prestávka)
Zamestnanecké výhody, benefity
zálohy na účet po týždni
stravovanie je v podniku, výber z viacerých jedál
pitný režim s príspevkom zamestnávateľa
každý mesiac malá pozornosť pre každého zamestnanca
firemné akcie
vianočné poukážky
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je lídrom vo výrobe plastových komponentov pre automobilový priemysel
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Požadujeme výučný list, prípadne môže byť aj základné vzdelanie, prax pri lisoch je výhodou.
INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ
Stručná charakteristika spoločnosti
Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!