+ Pridať inzerát

Hľadáš Prácu? Pracuj oko operátor v lisovni vo VráblochUbyt

Slovakia Nitriansky kraj Nitra Published October 23, 2020 ID #772668

Miesto práceVráble
Mzdové podmienky (brutto)
3,99 EUR/hod.
mzda 3,99/hod + motivačná odmena 135Eur brt (rozdelená na výkonnostnú a dochádzkovú zložku)+ ostatné príplatky podľa zákoníka práce
Druh pracovného pomeruplný úväzok
INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Je to práca na lisovni, bodoni. Lisy sú rôznych veľkostí a tonáži. Jedná sa o obsluhu týchto lisov. Je to dvojobsluha alebo 4 obsluha týchto lisov. Čistý plech sa vloži do lisu ten si to vylisuje a potom sa to skontroluje a uloži do paliet. Výlisky plechov sú rôznych veľkostí.
Zamestnanecké výhody, benefity
mzda 3,99/hod + motivačná odmena 135Eur brt (rozdelená na výkonnostnú a dochádzkovú zložku)
prípaltky podľa ZP (nočná zmena, nadčas, sviatky, sob/ned)
ubytovanie : zamestnáveteľ prispieva na ubytovanie 1/2 prvého polroka (cca 90 €)
doprava zabezpečená z rôznych smerov (Komárno, Nové Zámky, Gbelce, Levice,...)
stravovanie priamo v Matadore, obedy v jedálni - následne sa vykoná zrážka zo mzdy
Informácie o výberovom konaní
práca na 3 smeny
bodovňa, lisovňa , zvarovňa
vhodné pre mužov aj ženy
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

klient sa zaoberá výrobov plechov ako polotovarov na ďalšie spracovanie pre automobylový priemysel
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ
Stručná charakteristika spoločnosti
Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!