+ Pridať inzerát

Hľadáme operátorov výroby - výroba strešných okien -Lozorno

Hľadáme operátorov  výroby - výroba strešných okien -Lozorno
Slovakia Bratislavský kraj Malacky Published December 16, 2020 ID #1296305

Hľadáme šikovných a zároveň skúsených operátorov výroby do firmy, ktorá sa zaoberá výrobou panelových strešných okien poháňanými elektromotorčekmi so slnečnými clonami ovládanými motorčekmi alebo manuálnym ovládaním. Súčasťou je tiež výroba strešných panelov.
- náplň práce:
- obsluhovanie výrobnej linky v súlade s normami
- zodpovednosť za kvalitu vykonávanej práce a čistotu pracoviska
- práca na TPP
- mzda - 4,81€ brutto/hod.
- gastrolístok 3,83€
- príplatky za poobednú a nočnú zmenu, prácu cez sviatok a víkend podľa Zákonníka práce
- viaczmenná práca
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- príspevok na čistenie oblečenia
- príspevok na ubytovanie do výšky 150€
- doprava do práce zabezpečená z 10 smerov : Brodské, Borský Mikuláš, Plavecké Podhradie, Prievaly, Skalica, Bratislava, Gbely, Senica, Jakubov, Holíč

Požiadavky na zamestnanca:
- čistý výpis z registra trestu
- šikovnosť, manuálna zručnosť, schopnosť zvládať viaceré pracovné postupy a pozície

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
- základné vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Benefity:
- celoročný pitný režim
- možnosť týždennej zálohy vo výške 50€
- možnosť právneho poradenstva ( pohľadávky)

Svoje životopisy zasielajte na [email protected], prípadne kontaktujte našu agentúru na t.č. 0908 500 595 v pracovných dňoch od 8:00-16:00hod. XXL Servis Slovakia s.r.o., Nádražná 1134/3,Malacky