Hľadáme brigádnikov na poobedné zmeny a víkendy - 6 eur/hod.

Slovakia Žilinský kraj Bytča Published October 23, 2020 ID #774064

Informácie o ponuke:
Máš čas navyše a nevieš čo sním? Máš ideálnu príležitosť zarobiť si niečo navyše.
- práca na dohodu o brigádnickej práci - vhodná aj pre študentov
- možnosť zaujímavého zárobku!
- 6 €/h - len poobedné zmeny a víkendy
- plná starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca:
- práca si nevyžaduje predošlú prax
- manuálna zručnosť sa však určite zíde
chuť a ochota pracovať
- zodpovedný prístup k práci

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Hľadáme montážnikov, ktorých úlohou je nasledovné:
- jednoduchá práca na montáži v Bytči, vhodná pre ženy aj pre študentov
- práca v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou interiérových plastových komponentov pre automobilový priemysel
- montáž drobných komponentov, využívanie jemnej motoriky, precízna práca
- pomocné práce vo výrobe a činnosti súvisiace s výrobným procesom
- obsadzujeme poobedné zmeny a víkendy (8hod)

Doplňujúce informácie:
- Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907797341 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.