+ Pridať inzerát

1050 eur/mesiac. Montážnik Lozorno. Doprava + ubytovanie

Slovakia Bratislavský kraj Malacky Published December 8, 2020 ID #1240868

Mzda:
- 850 - 1 150 EUR/mesiac

Zamestnanecké výhody, benefity:
- hodinová mzda: 4,82 €/hod., po pol roku 5,18 €/hod.
- prémia max 15 %
- príplatky sobota (1,5 €/hod.), nedeľa (3 €/hod.) a nočná práca (1,2 €/hod.)
- semestrálne bonusy 2x za rok
- zamestnanecké benefity (firemné akcie, narodeninové darčeky...)
- stravné lístky v hodnote 4 € ( príspevok zamestnanca len 0,80 eur)

Požiadavky na zamestnanca:
- práca vhodnejšia pre mužov
- potrebná prax v automobilovom priemysle

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- výroba automobilových sedačiek
- skladanie autosedačiek podľa predpísaných postupov
- čisté pracovné prostredie
- 3- zmenná prevádzka

Doplňujúce informácie:
- Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907569654 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.