+ Pridať inzerát

Prevádzkový pracovník - upratovačka

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 11, 2020 ID #1254478

Mzda: Viac info tu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnania

Názov pozície: Prevádzkový pracovník - upratovačka

Názov spoločnosti: Ružinovský športový klub

Text inzerátu: Náplň práce:
- komplexné čistenie prevádzkových priestorov vrátane čistenia značne znečistených plôch chemickými prostriedkami
- udržiavanie všetkých objektov a zariadení strediska v čistom stave
- čistenie a upratovanie veľkých plôch pomocou samohybného mechanizmu
Výhody:
Odmeňovanie:
podľa zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (tabuľkový plat + osobné ohodnotenie až do výšky 100% tabuľkového platu
+ príplatok za nadčasy + príplatok za sobotu, nedeľu, sviatok
- práca v stabilnej spoločnosti,
- výhody pri využívaní zariadení organizácie
- stravné lístky v hodnote 4,20 €