+ Pridať inzerát

Predavač, pokladník v mäsiarstve

Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published October 23, 2020 ID #788419

Mzda: 640 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Potravinárstvo

Názov pozície: Predavač, pokladník v mäsiarstve

Ponúkaný plat: 640 € za mesiac

Názov spoločnosti: HARVIS s r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
* Vykladanie tovaru na predajni
* Kontrola označenia tovaru názvom a cenou
* Starostlivosť o zverený úsek predajne
* Obsluhovať zákazníkov za mäsovým pultom
* Porcovať, pripravovať balené – voľné mäso
* Kontrolovať kvalitu a skladovanie mäsa
* Dodržiavať všetky postupy pri spracovávaní mäsa
* Obsluhovať technické zariadenia v oddelení mäsa
* Poskytovanie informácií o tovare
* Blokovanie tovaru na registračnej pokladni
* Spracovanie dennej uzávierky na pokladni, odvod hotovosti
* Kontrola doby spotreby na tovare
* Preberanie tovaru od dodávateľov
Výhody:
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny, 640 €