+ Pridať inzerát

Predajca vozidiel a finančných produktov

Slovakia Košický kraj Košický kraj Published December 13, 2020 ID #1272868

Mzda: 800 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Predaj a servis motorových vozidiel

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Predajca vozidiel a finančných produktov

Ponúkaný plat: 800 € za mesiac

Názov spoločnosti: HOTCAR s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Náplňou práce je aktívna komunikácia so zákazníkmi, ponuka a predaj úverových produktov, finančných služieb a poistenia, spracovanie zmlúv, predaj a odovzdávanie vozidiel.

Potrebná je maximálna zodpovednosť, chuť pracovať v automobilovom priemysle a vo finančnom odvetví, záujem o vlastný rast, rast spoločnosti a budovanie vzťahov so zákazníkmi. Potrebný všeobecný rozhľad pri práci s autami, skúsenosti v obchode, komunikatívnosť.

Vaše životopisy a motivačné listy posielajte mailom. Životopisy bez motivačných listov neotvárame. V motivačnom liste prosím uveďte prečo máte záujem o zadanú pozíciu a aké máte skúsenosti s finančnými službami.
Výhody:
služobný notebook, mobil, neskôr auto