+ Pridať inzerát

Predajca mobilných telefónov a prísluš. (servisný technik)

Slovakia Prešovský kraj Prešovský kraj Published November 3, 2020 ID #942186

Mzda: 696 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Názov pozície: Predajca mobilných telefónov a prísluš. (servisný technik)

Ponúkaný plat: 696 € za mesiac

Názov spoločnosti: Mgr. Michal Guňa - MOBILPLACE

Text inzerátu: Náplň práce:
- AKTÍVNY predaj produktov, služieb,
- predaj mobilných telefónov a tabletov,
- predaj príslušenstva k telefónom a k tabletom,
- preberanie a odovzdávanie telefónov na servis,
- vykupovanie mobilných telefónov a tabletov,
- komunikácia so zákazníkmi,
- obsluha zákazníkov, t.j. aktívny predaj,
- odborné sortimentné poradenstvo, ponuka doplnkového tovaru,
- odborné poradenstvo, ponuka doplnkového tovaru ,
- inventúra a reklamácie tovaru,
- doplňovanie tovaru, označovanie cien, tlač cenoviek,
- udržiavanie poriadku na predajni,
- poradenstvo a komplexná starostlivosť o zákazníka,
- zodpovednosť za vedenie prevádzky,
- samostatné vedenie evidencie a objednávok,
- pozáručný servis mobilných telefónov (jednoduché servisné opravy).
Výhody:
Po splnení obratov a požiadaviek ponúkame na danú pozíciu vysoké finančné ohodnotenie a prípadnú možnosť kariérneho rastu.
Výhody:
- možnosť nákupu telefónov a príslušenstva za zamestnanecké zľavy,
- práca na plný úväzok,
- práca v mladom kolektíve,
- zaškolenie a neustále vzdelávanie sa v odbore,
- motivujúci systém odmeňovania,
- práca v dynamickom kolektíve,
- práca v stabilnej spoločnosti.