+ Pridať inzerát

Predajca a skladník elektroinštal. materiálu a svietidiel

Slovakia Banskobystrický kraj Banskobystrický kraj Published December 16, 2020 ID #1296269

Mzda: 600 € za mesiac

Dĺžka praxe: aspoň 1 rok

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Predajca a skladník elektroinštal. materiálu a svietidiel

Ponúkaný plat: 600 € za mesiac

Názov spoločnosti: ALFEX, a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
Predajca elektroinštalačného materiálu a svietidiel v tradičnom, dlhoročne zavedenom veľkoobchodnom predaji.
- Zaskladňovanie tovaru do skladu,
- výdaj a predaj tovaru zákazníkom,
- technická podpora v rámci pracovného zaradenia a technického zaškolenia,
- poradenstvo zákazníkom pri výbere tovaru.
- Práca je vykonávaná prevažne v stoji.
- požadujeme elektrotechnické vzdelanie
Výhody:
- závodné stravovanie priamo vo firme
- dlhodobo stabilná veľkoobchodná spoločnosť už od roku 1991
- kvalitné odborné zázemie pre ďalší odborný rast
- zaujímavý moderný sortiment tovaru pre širokú oblasť elektromontáží