+ Pridať inzerát

Zarobte si na Vianoce z domu s Oriflame

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published October 31, 2020 ID #908745

Chcete zarábať na tom, čo takmer denne používate?
Chcete pracovať z pohodlia domova, vkladať inzerciu a odpovedať záujemcom?
Flexibilná pracovná doba, zaškolenie, kariéra, odmeny.
Hľadáme aktívne ženy, mamičky, babičky, môžu aj páni, ktorých láka pracovať so švédskou kozmetikou Oriflame

UŽ ŽIADNE VSTÁVANIE RÁNO O ŠIESTEJ !!!

Ideálna šanca pre Vás pridať sa ku spúste spokojných zákazníkov tejto firmy. Skvelý tovar za skvelé ceny. Nákupy so stálou zľavou 20% na všetok tovar. Nakupujte ihneď po registrácii. Žiadne povinnosti, iba VÝHODY, DARČEKY, AKCIE. Katalóg po registrácii ZADARMO.

AKÉ SÚ VÝHODY BYŤ ČLENKOU/ČLENOM ?
-20% zľava na všetky objednávky.
-Kozmetické výrobky zadarmo.
-Týždenné a víkendové ponuky až 75% zľave.
-100% záruka na vrátenie financií v prípade nespokojnosti zákazníka.
-V prípade sprostredkovania tovaru 20% zisk.
-Pravidelnosť objednávok si určíte sama.

Nakupujete z pohodlia vášho domova, len keď potrebujte a koľko práve potrebujete.

Požadujeme:
-pripojenie k internetu
-seriózny prístup k práci

Ponúkame:
- flexibilnú pracovnú dobu
- rastúce finančné ohodnotenie
- darčeky, jednorázové odmeny
- práca bez stresu, bez mrzutého šéfa
- zaškolenie priamo z domu - rady ako byť úspešnou/úspešným
- najlepší tým na Slovensku

Náplň práce:
-kopírovanie a vkladanie inzercie
-odpovedanie záujemcom na inzeráty
-budovanie si svojej štruktúry

Práca z pohodlia domova, vhodná pre ženy aj mužov.

Len pre vážnych záujemcov. Podrobné informácie zašlem na mail, teším sa na spoluprácu s Vami. :-)