+ Pridať inzerát

Praktická sestra / zdravotnícky asistent

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published October 23, 2020 ID #789335

Mzda: Viac info tu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Názov pozície: Praktická sestra / zdravotnícky asistent

Názov spoločnosti: Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých - INTEGRA

Text inzerátu: Náplň práce:
Samostatné zabezpečovanie poskytovania zdravotnej starostlivosti v rozsahu ošetrovateľskej starostlivosti občanom v zariadení sociálnych služieb, v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately alebo v špeciálnom výchovnom zariadení a koordinovanie prác so zamestnávateľmi poskytujúcimi zdravotnú starostlivosť vykonávaných sestrou.
Výhody:
Poskytujeme ubytovanie uchádzačom s trvalým bydliskom mimo Bratislavy
Odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z.z.
Príplatky: sťažené prostredie,príplatok za zmennosť, kreditový príplatok, príplatky za soboty, nedele, sviatky, nočné, osobný príplatok, 10 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
Zabezpečujeme:
Stravovanie vo vlastnej jedálni, sociálna starostlivosť, možnosť rehabilitácie, príspevok zamestnávateľa na III. pilier DDS.