+ Pridať inzerát

Pracovník/pracovníčka pri výrobe plastových dielov

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 16, 2020 ID #1297973

Mzda: 735 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Chemická výroba a farmácia

Názov pozície: Pracovník/pracovníčka pri výrobe plastových dielov

Ponúkaný plat: 735 € za mesiac

Názov spoločnosti: ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- kontrola kvality výrobkov podľa určených predpisov
- odoberanie výrobkov (plastových nárazníkov a iných komponentov) a ich ukladanie
- dohliadanie na plynulý chod prideleného oddelenia
- spolupráca s jednotlivými výrobnými oddeleniami
- leštenie a úprava plastových výrobkov podľa potreby
- selektovanie chybných výrobkov
Výhody:
Základná mzda vo výške 735 EUR/mes. brutto + Variabilná zložka mzdy (max vo výške 131 EUR) + Príspevok na dopravu vo výške (0,66 EUR/odpracovaný deň) + Príplatok za poobednú zmenu (0,27 EUR/hod.) + Zákonné príplatky

- čisté prostredie
- príjemný a nápomocný pracovný kolektív
- kvalitné zaškolenie na každú pracovnú pozíciu
- možnosť využívať oddychovú zónu
- možnosť uplatniť sa na viacerých oddeleniach (lisovňa, lakovňa, montáž, kontrola) podľa predošlých skúseností a záujmu
- možnosť stravovania v závodnej jedálni
- možnosť občerstvenia v závodnom bufete
- príspevok na dopravu (vo výške 0,66 EUR za odpracovaný deň)
- príplatok za poobednú zmenu (vo výške 0,27 EUR/hod.)