+ Pridať inzerát

Pracovník/čka v sklade

Slovakia Bratislavský kraj Bratislavský kraj Published December 11, 2020 ID #1254635

Mzda: 850 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Názov pozície: Pracovník/čka v sklade

Ponúkaný plat: 850 € za mesiac

Názov spoločnosti: Štatistické a evidenčné vydavateľstvo tlačív, a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
príjem tovaru, uskladňovanie tovaru
- výdaj tovaru - príprava a balenie tovaru podľa objednávok
- práca so skenerom, tlač štítkov
- práca s drobným tovarom a aj s paletami
- manipulácia s tovarom manuálne a pomocou VZV
- nakladanie a vykladanie vozidiel a kamiónov
- inventarizácia tovaru
- práca s internými aplikáciami spoločnosti
- udržiavanie poriadku v sklade
Výhody:
perspektívne zamestnanie na dobu neurčitú
- pracovná doba pondelok – piatok
- stravné lístky
- zaškolenie, priebežné školenia
- výrazné zamestnanecké zľavy na nákup tovaru v sieti predajní ŠEVT