+ Pridať inzerát

Pracovník záložne - Nitra

Slovakia Nitriansky kraj Nitriansky kraj Published December 11, 2020 ID #1257147

Mzda: 580 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Názov pozície: Pracovník záložne - Nitra

Ponúkaný plat: 580 € za mesiac

Názov spoločnosti: INBOX, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- Oceňovanie šperkov a ostatného tovaru,
- predaj tovaru,
- administratívne práce/uzatváranie záložných zmlúv, evidencia,
- príprava tovaru do predaja aj cez internet,
- obsluha registračnej pokladne,
- práca s hotovosťou.
Výhody:
Za dobre odvedenú prácu Ti ponúkame:
- pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, na trvalý pracovný pomer
- výkonnostné odmeny a príplatky
- výrazné zamestnanecké zľavy
- príspevky do DDP
- prácu v stabilnej spoločnosti
- podporujeme študentov externého štúdia vysokej školy
- odborné zaškolenie v oblasti záložníctva