+ Pridať inzerát

Pracovník výroby

Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published December 11, 2020 ID #1254012

Mzda: 710 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnania

Názov pozície: Pracovník výroby

Ponúkaný plat: 710 € za mesiac

Názov spoločnosti: ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- práca na výrobnej linke komponentov pre posilovače riadenia v automobilovom priemysle
- práca podľa pracovných postupov, pracovných inštrukcíí a podľa príkazu zmenového majstra
- kontrolovať zariadenia na začiatku a počas pracovnej doby
- vykonávať prácu v požadovanej kvalite a kvantite
- aktívne spolupracovať pri analýze chýb vzniknutých v procese výroby
- na určených pracoviskách viesť záznamy hodinovej produkcie a kvality výroby
- spolupráca s ostatnými úsekmi
- navrhovať riešenia vedúce k celkovému zlepšeniu kvality výroby
- aktívne spolupracovať pri vylepšovaní a dodržiavaní zásad 5S na pracovisku
- ostatné pridelené úlohy
Výhody:
- montážne práce na výrobnej linke (3-zmenná prevádzka)
- kompletizácia riadiacich systémov
- práca podľa pracovných postupov, inštrukcií a nariadení nadriadeného

Zamestnanecké výhody, benefity:
- mesačný absenčný bonus 75 Eur
- dovolenková a vianočná prémia
- bonusy za prácu nadčas
- príspevok na dochádzku do práce
- zabezpečenie stravy na všetkých zmenách
- kompletné zabezpečenie pracovného odevu a obuvi
- práca v čistej a klimatizovanej hale bez zdravotného rizika
- školenie a rozvoj zamestnancov
- individuálny prístup pri zaučení
- odmena za vernosť firme
- firemný lekár
- masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá
- zamestnanecké zľavy, vianočný darček a mnoho iného