+ Pridať inzerát

Pracovník výroby - Považská Bystrica

Pracovník výroby  - Považská Bystrica
Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published December 11, 2020 ID #1254570

Mzda: 700 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Názov pozície: Pracovník výroby - Považská Bystrica

Ponúkaný plat: 700 € za mesiac

Názov spoločnosti: ATENA - PERSONAL s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- Vykonávanie montážnych a demontážnych prác
- Jednoduchá manuálna práca vhodná pre mužov aj ženy
- Montovanie plastových komponentov pre automobilový priemysel
- Pracuje sa v skupinkách na montážnej linke, nie je to klasická pásová výroba
- Práca nie je fyzicky náročná

Pracovný čas - pracuje sa od pondelka do piatku, víkendy sú voľné:
2-zmenná prevádzka:
Ranná: 6:00 - 14:00
Poobedná: 14:00 - 22:00
alebo
3-zmenná prevádzka:
Nočná: 22:00 - 06:00

Viac info:

JOB VIDEO:
Výhody:
600 - 800 € mesačne
Možnosť čerpania ZÁLOH každý pondelok a štvrtok
Práca v zahraničnej spoločnosti v čistom a modernom prostredí v priateľskom kolektíve
Stravovanie je zabezpečené formou gastro kariet Calio
Možnosť profesijného rastu - pre šikovných pracovníkov možnosť pracovať ako majster výroby alebo teamleader sekcie, vo výnimočných prípadoch možnosť kariérneho postupu až na pozíciu inžiniera
Autobusová a železničná stanica sú len 10 minút peši od miesta výkonu práce
Oddychová zóna v areáli spoločnosti
Bufet, automaty na občerstvenie
Možnosť vyskúšať si prácu a v prípade nespokojnosti možnosť zrušiť pracovný pomer
Vianočné balíčky
Bohatý sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:
Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca stabilne na slovenskom trhu už viac ako 10 rokov. Špecializujú sa na výrobu interiérových komponentov z plastov a textílií pre najväčšie automobilky na Slovensku ako sú Hyundai Motor Czech s. r. o., Kia Motors Slovakia s. r. o., Volkswagen Slovakia a. s. Spoločnosť získala prestížne ocenenia kvality, a to v oblasti výroby a interiérových dielov. Je to prosperujúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje výrobu, materiálno - technickú základňu a zabezpečuje tak svojim zamestnancom stabilnú prácu a kariérny rast v modernom prostredí a ústretovom kolektíve. Firma má doposiaľ vyše 800 zamestnancov.