+ Pridať inzerát

Pracovník výroby obloženého pečiva - doprava aj ubytovanie

Pracovník výroby obloženého pečiva -  doprava aj ubytovanie
Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 11, 2020 ID #1256208

Mzda: 580 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Potravinárstvo

Názov pozície: Pracovník výroby obloženého pečiva - doprava aj ubytovanie

Ponúkaný plat: 580 € za mesiac

Názov spoločnosti: ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Pre stabilného zamestnávateľa v regióne hľadáme pracovníkov do výroby, ktorí budú mať na starosti skladanie pečiva a bagiet. Pre budúcich zamestnancov je zabezpečená doprava a v prípade bydliska ďalej od miesta výkonu práce aj ubytovanie.

* skladanie obloženého pečiva podľa manuálu
* aplikácia dressingu na pečivo
* vkladanie jednotlivých surovín do pečiva v súlade s THN jednotlivých výrobkov
* ukladanie hotových výrobkov na posuvný pás
* sanitácia a dezinfekcia výrobného zariadenia
* dodržiavanie predpisov a pokynov nadriadeného
* práca v nepretržitej prevádzke
Výhody:
Mzdové podmienky (brutto) - 580 - 1 100 EUR/mesiac
Mzda je vyplácaná na základe objemu vykonanej práce - tzv. úkolová mzda. Minimálna mzda na tejto pozícií je 580 € brutto. Priemerný zárobok sa pohybuje v rozmedzí od 790 - 1100 € brutto.

* tradičný zamestnávateľ v regióne s viac ako 20 ročnou históriou
* motivačné finančné ohodnotenie
* príspevok na dopravu aj ubytovanie
* bicykel pre pracovníka dochádzajúceho zo Sládkovičova a blízkeho okolia
* športové, spoločenské a kultúrne aktivity zamestnancov
* spoločenské podujatia
* školenia a ďalšie vzdelávanie
* zľavy na produkty vlastnej spoločnosti