+ Pridať inzerát

Pracovník vo finančníctve

Slovakia Published November 1, 2020 ID #915908

Mzda: 1000 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Názov pozície: Pracovník vo finančníctve

Ponúkaný plat: 1000 € za mesiac

Názov spoločnosti: Monika Binder

Text inzerátu: Náplň práce:
zodpovedá za prvý kontakt s klientmi, poskytuje rady a informácie o poistných produktoch a službách
práca s pridelenou databázou klientov, akvizícia klientov
možnosť home office
pomáha klientom pri riešení poistných udalostí
vedie evidenciu klientov
Výhody:
fix + mesačná variabilná zložka
kvartálna variabilná zložka až do 1222€
po 6.mesiacoch možnosť zvýšenia príjmu až do dvojnásobku
zázemie silnej spoločnosti
bezplatné školenia
uchádzač so skúsenosťami má individuálne nastavené odmeňovanie
bližšie informácie na osobnom pohovore