+ Pridať inzerát

Pracovník v agentúrnej kancelárii (Kráľovský Chlmec)

Slovakia Košický kraj Košický kraj Published December 16, 2020 ID #1295119

Mzda: 1000 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Názov pozície: Pracovník v agentúrnej kancelárii (Kráľovský Chlmec)

Ponúkaný plat: 1000 € za mesiac

Názov spoločnosti: Adrián Kocsis

Text inzerátu: Náplň práce:
Do agentúrnej kancelárie prijímame dvoch pracovníkov.

Pracovná náplň:
- práca v kancelárii a možnosť home office - práca z domu
- administratívna činnosť
- kontakt s klientmi
- práca s databázou
- príprava podkladov pre manažéra

V prípade záujmu prosím poslať Váš životopis mailom:
[email protected]
Ponuka platná do zmazania.
Výhody:
- fixný plat + variabilná zložka
- kvartálne bonusy
- zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch
- teambuildingové akcie
- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností
- výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť kariérneho rastu
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné
- bližsie informácie a detaily odmeňovacieho systému na osobnom pohovore