+ Pridať inzerát

Pracovník v agentúrnej kancelárii (Bardejov)

Slovakia Prešovský kraj Prešovský kraj Published December 16, 2020 ID #1295044

Mzda: 400 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Názov pozície: Pracovník v agentúrnej kancelárii (Bardejov)

Ponúkaný plat: 400 € za mesiac

Názov spoločnosti: Adrián Kocsis

Text inzerátu: Náplň práce:
Do agentúrnej kancelárie prijímame dvoch pracovníkov.
- fixný plat od 400 EUr do 2500 Eur (podľa skúsenosti) + variabilná zložka

Pracovná náplň:
- práca v kancelárii a možnosť home office - práca z domu
- administratívna činnosť
- kontakt s klientmi
- práca s databázou
- príprava podkladov pre manažéra
Výhody:
- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností
- kvartálne odmeny
- teambuildingové akcie
- výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť kariérneho rastu
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné
- flexibilná zložka výplaty
- bližsie informácie a detaily odmeňovacieho systému na osobnom pohovore
- pracovník vykonáva činnosť na základe zmluvy o obchodnom zastúpení pre Allianz - Slovenskú poisťovňu