+ Pridať inzerát

Pracovník SBS

Slovakia Published October 23, 2020 ID #788888

Mzda: 4,50 € za hodinu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: zdravotne postihnutého

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci

Názov pozície: Pracovník SBS

Ponúkaný plat: 4,50 € za hodinu

Názov spoločnosti: ARTEX - NOVA,s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Ponúkam prácu pre pracovníka SBS na pracovný pomer a Dohodu o pracovnej činnosti v Trenčianskych Stankovciach. Pracovisko- výrobný podnik, osobná, nákladná vrátnica, obchôdzky, evidencie návštev, dodávateľov, odberateľov, práca v zabehnutom kolektíve, poskytovaná teplá strava,v pracovných dňoch je možnosť bezplatnej dopravy zo Svinnej, Trenčína, Drietomy, Bieroviec, Selca. Plat 4,50 brutto/hod. Po zabehnutí je možnosť prejsť na trvalý pracovný pomer.Potrebný preukaz Odbornej spôsobilosti, bezúhonnosť, spoľahlivosť. Nástup ihneď.