+ Pridať inzerát

Pracovník odoberania a balenia výrobkov

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published December 13, 2020 ID #1272046

Mzda: 3,65 € za hodinu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Pracovník odoberania a balenia výrobkov

Ponúkaný plat: 3,65 € za hodinu

Názov spoločnosti: CD - profil s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- odoberanie a balenie hotových výrobkov od stroja a ich ukladanie podľa baliaceho predpisu
- vkladanie výrobkov do baliacej linky
- vyberanie výrobkov z baliacej linky
- zodpovedanie za chod baliacej linky
- ostatné pomocné práce pri lisovaní výrobkov
Výhody:
- výkonový bonus
- dochádzkový bonus
- polročné a koncoročné odmeny podľa výkonu firmy a pracovníka
- možnosť kariérneho rastu
- príspevok na cestovné alebo ubytovanie po splnení podmienok
- komplexné zaškolenie na pracovnú pozíciu
- letná/zimná celozávodná dovolenky