+ Pridať inzerát

Pracovník obsluhy strojov a zariadení

Slovakia Banskobystrický kraj Banskobystrický kraj Published December 14, 2020 ID #1284552

Mzda: 696 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Pracovník obsluhy strojov a zariadení

Ponúkaný plat: 696 € za mesiac

Názov spoločnosti: Neuman Aluminium PWG s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Si zručný a chceš vyrábať súčasti pre AUDI, VOLKSWAGEN, BMW? Tak sa pridaj k nám! Hľadáme zručných spolupracovníkov so záujmom pracovať v strojárenskej spoločnosti, ktorí budú vyrábať profily pre prémiové automobilky.
Náplňou práce je obsluha obrábacích strojov najmä CNC fréz alebo sústruhov, kontrolné meranie určených rozmerov opracovaných výrobkov podľa výrobnej dokumentácie, zapisovanie nameraných hodnôt, kontrola opracovaných dielov a vykonávanie súvisiacich pracovných činností.
Výhody:
- Prémie 10 % zo základnej mzdy od 2. mesiaca
- 13. a 14. plat
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 3 % hrubej mzdy
- zabezpečujeme autobusovú linku na príchod a odchod na trase Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť
- príspevok na dopravu do výšky 100 Eur!
- možnosť pracovať aj nadčas