+ Pridať inzerát

Pracovník na pobočke v Košiciach

Slovakia Published December 11, 2020 ID #1255170

Mzda: 800 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Názov pozície: Pracovník na pobočke v Košiciach

Ponúkaný plat: 800 € za mesiac

Názov spoločnosti: Milena Bábásová

Text inzerátu: Náplň práce:
Na pobočku v Košiciach prijímame troch pracovníkov.

Pracovná náplň:
- práca v kancelárii a možnosť home office - práca z domu
- administratívna činnosť
- kontakt s klientmi
- práca s databázou
- príprava podkladov pre manažéra

V prípade záujmu, prosím, poslať Váš životopis mailom:
[email protected]
Deň nástupu dohodou.
Výhody:
- variabilná zložka
- kvartálne bonusy od 111 Eur do 1222 Eur
- zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch,
- teambuildingové akcie
- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností
- výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť kariérneho rastu
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné