+ Pridať inzerát

Pracovník montážnej linky

Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published October 27, 2020 ID #866011

Mzda: 773,69 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Názov pozície: Pracovník montážnej linky

Ponúkaný plat: 773,69 € za mesiac

Názov spoločnosti: Hella Slovakia Front-Lighting s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Základná obsluha strojov a strojných zariadení na montážnej linke (15 - 30 operácii/projekt).
Montáž svetlometov pre automobily podľa stanovenej normy a pracovného postupu.
Sledovanie dekoratívnej kvality vstupného materiálu do montážnej linky a následná kontrola hotového výrobku.
Práca v stoji v 8 hod. alebo 12 hod. zmenách.
Výhody:
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- bezplatná autobusová doprava zo smeru Nové Mesto nad Váhom,
Trenčín, Myjava, Piešťany
- pestrý sociálny program
- dovolenkovy a vianočný príspevok
- stravné dotácie 4,00 Eur
- každoročné prehodnotenie mzdy