+ Pridať inzerát

Pracovník logistiky - Považská Bystrica

Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published December 11, 2020 ID #1256482

Mzda: 697 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Pracovník logistiky - Považská Bystrica

Ponúkaný plat: 697 € za mesiac

Názov spoločnosti: Sygrela, s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- na 3 zmeny
Hľadáme šikovných operátorov/ky do výroby, ktorých hlavnou úlohou bude:
- manuálna práca pri skladovaní komponentov pre automobily,
- práca pri manipulácií s materiálom idúcim do výroby,
- obslužné práce na oddelení logistiky,
- práca v sklade - vykladanie výrobkov, ukladanie výrobkov,
- iné manipulačné práce s výrobkami.
Výhody:
- sociálny program firmy
- variabilná mesačná odmena vzťahujúca sa na počet odpracovaných dní
- osobné ohodnotenie
- príplatok za prácu v noci 30 % z minimálneho mzdového nároku
- príplatok za nadčas 25 % z priemerného platu
- príplatok za sviatok 100 % z priemerného platu
- príplatok za sobotu a nedeľu 30 % z priemerného platu
- príspevok na dopravu, 0,50 - EUR/deň (v prípade TP v meste Považská Bystrica), 0,75 - EUR/deň (mimo TP mesta Považská Bystrica)
- gastrolístok v hodnote 3,83