+ Pridať inzerát

Pracovník fyzickej ochrany majetku - Bratislava

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 16, 2020 ID #1295782

Mzda: 3,33 € za hodinu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Samospráva

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Pracovník fyzickej ochrany majetku - Bratislava

Ponúkaný plat: 3,33 € za hodinu

Názov spoločnosti: Squalus s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
PRACOVNÍK FYZICKEJ OCHRANY MAJETKU (STRÁŽNIK) PLNÍ ZÁKLADNÉ, MENEJ NÁROČNÉ ÚLOHY SPOJENÉ SO ZVÝŠENOU FYZICKOU NÁMAHOU PODĽA POKYNOV A NARIADENÍ A V RÁMCI STANOVENÝCH OPRÁVNENÍ VYKONÁVA ZÁKROKY A ÚKONY NA ZAISTENIE OCHRANY MAJETKU ALEBO OSÔB. KONTROLUJE DODRŽIAVANIE ORGANIZAČNÝCH OPATRENÍ POLITIKY VSTUPU OSÔB A VOZIDIEL DO CHRÁNENÉHO OBJEKTU, KĽÚČOVÝ REŽIM, BOZP A POD. PRIJÍMA PRVOTNÉ OPATRENIA NA ODVRÁTENIE BEZPEČNOSTNÝCH HROZIEB, RIZÍK ALEBO HROZIACEJ ŠKODY. ZAISŤUJE KRIMINALISTICKÉ STOPY NA MIESTE ČINU ALEBO UDALOSTI PRED ICH ZNIČENÍM, POŠKODENÍM ALEBO ODSTRÁNENÍM.
Kontrola a evidencia osôb, vozidiel, sledovanie kamerového systému, pochôdzková činnosť- podľa presných metodických postupov
Výhody:
motivačná zložka mzdy
práca v stabilnej spoločnosti
sociálne benefity
mesačné výkonnostné odmeny,
príjemné pracovné prostredie,
práca v stabilnom kolektíve,
...v prípade obojstrannej spokojnosti je možné uzatvorenie pracovného pomeru na dobu neurčitú....