+ Pridať inzerát

Poštový doručovateľ/ka pre Bratislavu

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 16, 2020 ID #1295183

Mzda: 770 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Poštový doručovateľ/ka pre Bratislavu

Ponúkaný plat: 770 € za mesiac

Názov spoločnosti: Slovenská pošta, a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
Doručovanie zásielok (najmä listových, reklamných, peňažných poukazov), letákov, tlače a finančných hotovostí na odovzdávacie miesta v rámci doručovacieho rajóna, oznamovanie zákazníkom uloženie zásielok na pošte, príjem zásielok od zákazníkov, inkasovanie SIPO, predaj tovaru, poskytovanie informácií o produktoch SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, ponuka produktov SP, a. s., a jej zmluvných partnerov (okrem finančného sprostredkovania), triedenie zásielok pre svoj doručovací rajón, založenie zásielok v smere pochôdzky, vedenie predpísanej evidencie, zápis a vyúčtovanie zásielok, poskytovanie služieb SP, a. s., a jej zmluvných partnerov podobných alebo zhodných s charakterom a spôsobom práce poštového doručovateľa a pod.
Výhody:
K základnej zložke mzdy možnosť priznania prémií a motivačných odmien do výšky 140€.

Benefity:
- príspevok na stravovanie,
- príspevok pri pracovnom výročí – oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov,
- príspevok na dopravu do zamestnania,
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti,
- mimoriadna sociálna výpomoc,
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatie, s cieľom,
- podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme príspevok pri I. nástupe do školy.