+ Pridať inzerát

Pomocný/nočný vychovávateľ/ka

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 16, 2020 ID #1297760

Mzda: 700 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Výchova, vzdelávanie a šport

Názov pozície: Pomocný/nočný vychovávateľ/ka

Ponúkaný plat: 700 € za mesiac

Názov spoločnosti: Školský internát

Text inzerátu: Náplň práce:
Práca pomocného vychovávateľa spočíva v nočných službách podľa mesačného rozpisu / najmä pondelok- štvrtok v čase cca od 21,00-06,00 hod./ Pomocný vychovávateľ slúži spoločne s vychovávateľom/pedagogickým zamestnancom.
Výhody:
Organizácia s dlhoročnou tradíciou a dobrým kolektívom.
Mzda v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, k uvedenej základnej mzde sa pripočítavajú príplatky, napr. za nočnú prácu, prácu v sobotu a v nedeľu, počas sviatku, zmennosť, osobný príplatok.