+ Pridať inzerát

Pomocný pracovník v sklade

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published October 23, 2020 ID #789035

Mzda: 800 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnania

Názov pozície: Pomocný pracovník v sklade

Ponúkaný plat: 800 € za mesiac

Názov spoločnosti: RAVEN a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
- nakládka a vykládka materiálu z vozidiel,
- uloženie materiálu na sklad,
- označenie materiálu,
- práca v sklade podľa pokynov nadriadeného,
- obsluha mostových žeriavov,
Výhody:
- Získate istotu stabilného zamestnania u jednotky na trhu s viac ako 25-ročnou úspešnou históriou.
- Umožníme Vám vybrať si formou tzv.kafetérie zo širokej palety našich benefitov (príspevok na dovolenku, regeneráciu, šport, kultúru, špeciálne lekárske vyšetrenie, zubné náhrady, dioptrie, vitamíny atď.)
- Poskytneme Vám ďalšie zamestnanecké výhody ako narodeninové voľno, jazykové vzdelávanie a teambuildingové aktivity.