+ Pridať inzerát

Pomocný asistent / Skladník

Slovakia Published December 13, 2020 ID #1272401

Mzda: 580 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: zdravotne postihnutého

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Názov pozície: Pomocný asistent / Skladník

Ponúkaný plat: 580 € za mesiac

Názov spoločnosti: Eliss Slovakia s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- Asistenčné práce súvisiace s predajom strieborných šperkov, bižutérie, kabeliek, šatiek a ďalšieho súvisiaceho tovaru,
- Samostatné preberanie, skladovanie tovaru, manipulácia s tovarom, expedícia tovaru zákazníkovi,
- Prezentácia zvereného tovaru zákazníkovi,
- Starostlivosť o zverený tovar,
- Kontrola cien tovaru, prijímanie finančných prostriedkov, vyúčtovávanie denných, mesačných tržieb,
- Ponúkanie, poskytovanie informácií a predaj tovaru prostredníctvom elektronického obchodovania.
Výhody:
Základný plat vo výške 580 Eur plus odmeny.
Pre pracovné miesto budú uprednostnení uchádzači s priznanou invaliditou / zníženou pracovnou schopnosťou viac ako 70 %.
Práca je vhodná pre invalidov, pracovné prostredie je pripravované s osobitným zreteľom na špeciálne potreby.