+ Pridať inzerát

Zber Húb - Šampiňónová Farma, Írsko Od €10.10 Za Hodinu

Slovakia Published November 13, 2020 ID #1029135

Agentúra VM Recruitment s.r.o. Vám ponúka novú pracovnú pozíciu v Írsku!

Miesto práce: Írsko, Co.Meath (Asi 40 km od Dublinu) - Šampiňónová Farma, Zber húb

Mzda:
- od 10.10 € za hodinu
- Mzda sa vypláca každé 4 týždne
* Je potrebné splniť stanovený denný target, ktorý je jednoducho dosiahnuteľný po absolvovaní tréningu

Požiadavky na zamestnanca:
- Vek od 21 do 45 rokov
- Manuálna zručnosť
- Základná znalosť Anglického jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Budete pracovať na šampiňónovej farme v Írsku. Práca sa vykonáva v stojí. Vašou hlavnou náplňou práce bude zbieranie húb do určených prepraviek. Pri zbere budete používať špeciálne pomôcky a techniku, ktorú Vás naučí zamestnávateľ počas preplateného tréningu. Vyžaduje sa dobra manuálna zručnosť a zvýšená pozornosť. Skúsenosti so zberom húb alebo zeleniny na farme sú výhodou.

Benefity:
- Práca na Írsku pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený Írsky zamestnávateľ
- Írsky ubytovací agenti
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Asistencia pri vybavení zdravotnej poisťovne a účtu v banke
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Írska
- Cestuje sa v skupinách
- Možnosť nadčasov
- Asistencia so zakúpením letenky alebo cestovného lístka a s dopravou v Írsku
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Doplňujúce informácie:
Ak máte záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktujte nás na uvedených telefónnych číslach:
- Monika 00421 948 905 430

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu [email protected], alebo náš registračný portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Pre viac pracovných ponúk navštívte našu stránku www.vmrecruitment.sk